tadficka

Nakoľko som sa zúčastnila školenia obchodných zručností pod vedením Radoslava Hrušku, rada by som vyzdvihla prednosti prednášajúceho.

Za silné stránky považujem jeho obchodnícke zručnosti a skúsenosti, ktoré sú nie len na teoretickej úrovni ako pri bežných školeniach, ale hlavne na tej praktickej a to z dôvodu jeho dlhoročnej obchodníckej praxe.

Zaujal ma svojim príjemným vystupovaním, celkovým prejavom. Vie poslucháča zaujať a upútať svojou témou.
Prejav prednášajúceho je na vysokej úrovni. Radoslav Hruška používa veľa príkladov z bežného života a praxe.

Jeho komunikácia je zrozumiteľná a pri prejave používa dôraz na jednotlivé slová a poslucháča tak prinúti k aktívnemu počúvaniu danej témy.

Keďže som absolvovala témy hlavne zamerané na obchodnícke zručnosti a prednášajúci má dlhoročné skúsenosti, využívam získané poznatky vo svojej praxi – napr. téma Riešenie námietok bola veľmi užitočná.

Taktiež mi pomohli v komunikácii so zákazníkmi, či už pri samotnom predaji alebo prvom kontakte so zákazníkom – napr. pri telefonovaní.

Ale veľa vecí, ktoré som sa naučila na jeho školeniach používam aj pri komunikácii v bežnom živote, nie len v tom pracovnom. Je zaujímavé vedieť, ako funguje psychológia človeka.

Každé školenie je určite prínosom a preto plánujem absolvovať školenia aj na ďalšie témy. Na otázku, či by som odporúčala obchodníkom jeho školenia? Jednoznačne áno.

Tatiana Dobrotová, finančná sprostredkovateľka, Fin Centrum

Tatiana Dobrotová, Fin Centrum

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>