Súkr. Gymn LOGO

Vážený pán Hruška

chceli by sme Vám poďakovať za veľmi zaujímavú prednášku, ktorú sme mali možnosť absolvovať v našej škole, na Súkromnom gymnáziu v Poprade, na ktorú boli veľmi pozitívne ohlasy, a to nielen zo strany žiakov, ale aj zo strany učiteľov a vedenia školy.

Túto tému a problematiku, ktorá je obzvlášť aktuálnou v dnešnej dobe, ste podali veľmi zaujímavým a pútavým spôsobom, okamžite ste si získali všetkých poslucháčov na svoju stranu, čo sa nie vždy každému podarí.

Ste človek, ktorý presne vie, o čom rozpráva, bolo úžasné, že ste tak otvorene dokázali hovoriť aj o vlastných prežitých skúsenostiach, a čo je asi najdôležitejšie, ste človek, ktorý to vie aj tým správnym a nenúteným spôsobom podať mladým ľuďom.

V našich žiakoch ste zanechali veľmi dobrý dojem, o čom svedčia aj ich spätné väzby, ktoré Vám zasielame spolu s týmto listom. Vaše slová ich neraz prinútili zamyslieť sa nad témou „Drogy a AIDS“ a uvedomiť si, do akých ťažkých situácií sa človek závislí od drog môže dostať.

Spočiatku sme Vám chceli zo spätných väzieb žiakov vypísať len niekoľko ich názorov, no po ich prečítaní sme si uvedomili, aká by to bola škoda, keby sme Vás obrali o možnosť prečítať si ich sám a hlavne všetky. Veríme, že si nájdete čas, lebo skutočne to stojí za to.

A čo na to pedagógovia? Asi sa budem opakovať, ale moji kolegovia vysoko ocenili Vašu prednášku, boli nadšení a veľmi ste ich zaujali.

Zanechali ste v nás hlboký a nezabudnuteľný dojem. Máte skutočne rečnícky talent, ktorý viete dokonale využiť na správnu vec, a to na pomoc nielen ľuďom mladšej vekovej kategórie, ktorí sú, dalo by sa povedať, najviac ovplyvnení dnešnou dobou, ale dokážete pomôcť tým ľuďom, ktorí už podľahli drogám.

Sme veľmi radi, že ste navštívili našu školu, tešíme sa, že sme mali možnosť spoznať takého človeka, ako ste Vy a veríme, že stretnutie s Vami nebolo posledné.

Prajeme Vám veľa síl a energie, aby ste v živote zvládli a prijali všetko, čo Vám život prinesie a ponúkne, ale najmä pevné zdravie a veľa radostí.

So srdečným pozdravom

Mgr. Monika Krajňáková
koordinátor prevencie drogových a iných závislostí

Súkromné gymnázium, Poprad

Súkr. Gymn

Súkromné Gymnázium Poprad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>