SOA Žilina logo

 Vážený pán Hruška

chcela by som Vám touto cestou poďakovať za čas, ktorý ste si našli pre našich študentov. Vami vytvorená atmosféra vzbudila medzi našimi žiakmi nadšenie, vyjadrili však aj obdiv k Vašej práci a spokojnosti s časom stráveným vo vašej prítomnosti.

Páčil sa im spôsob prednášky, či skôr besedy, uvolnené prostredie, vytvorené tykaním navrhnutým z Vašej strany, v ktorom sa cítili ako rovnocenní komunikační partneri. Niektorí boli šokovaní zo životného príbehu, ale práve autentickosť bola hlavným dôvodom úspešnosti prednášky.

Vniesli sme mnoho odborného. Žiaci ocenili, že sa v tomto smere posunuli vpred, ale ako som už uviedla, nechýbal ľudský prínos, čím sa zabezpečila atraktívnosť a efektívnosť nášho spoločného stretnutia.

Do ďalšej práce vám prajem veľa elánu, vytrvalosti, ochoty počúvať zo strany príjemcov a rovnako Vám prajem, aby sa Vám na všetkých školách podarilo vytvoriť minimálne takú náladu a zanechať minimálne taký dojem, ako na tej našej.

Mgr. Ivana Kopásková 07.04.2010
Súkromná obchodná akadémia Žilina

Dokument na stiahnutie: SOA Žilina

Súkromná obchodná akadémia Žilina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>