dodok

Mnohí podnikatelia a manažéri sú presvedčení o svojich komunikačných či predajných zručnostiach. I napriek tomu prichádzajú o desiatky uzavretých obchodov, pretože si nevedia dohodnúť termín či riešiť námietky svojich zákazníkov.

Preto považujem školenia Rada Hrušku za veľmi prínosné, pretože čerpá zo svojej X ročnej praxe. Jeho školenia sú interaktívne a ako ich účastník som mal príležitosť vyskúšať si hneď na mieste problémové situácie v obchode.

Rado mi dal okamžitú spätnú väzbu a pomohol mi vytvoriť osobnú obchodnú stratégiu.

Vďaka školeniam Rada Hrušku, som okrem sebavedomia získal aj konkrétne tipy ako zareagovať v problémových situáciách. Naučil som sa množstvo predajných techník, ktoré mi pomohli uzavrieť kľúčové obchodné rokovania.

Získal som nových klientov a udržal som si súčasných. Niekedy stačilo zmeniť farbu saka, inokedy oživiť pozdrav v telefóne či nerobiť chyby, ktorým sa dá vyhnúť.

Stretol som sa s viacerými situáciami, kde som sa počas rozhovoru s obchodným partnerom dostal do úzkych. Aj preto som rád, že som absolvoval školenie pána Hrušku, ktorý ma naučil pravidlá kladenia otázok. Je odborníkom v obchodnej komunikácii a dokáže odovzdať svoje skúsenosti naozaj presvedčivým spôsobom.

Oceňujem skúsenosti Rada Hrušku, pretože som mal príležitosť s ním niekoľko mesiacov spolupracovať. Školil ma v rôznych témach, pomohol mi zlepšiť svoje prezentačné zručnosti, naučil ma viesť obchodné rokovania a ukázal mi ako riešiť námietky zákazníkov.

To čo som sa naučil na školení som okamžite dokázal aplikovať v praxi. Po dvoch týždňoch sa dostavili výsledky, preto odporúčam zažiť Radové školenie aj na vlastnej koži.

Jaroslav Dodok, výkonný riaditeľ Mavio Media s.r.o.


Jaroslav Dodok, Mavio Media

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>