ICM logo

Poďakovanie za spoluprácu pri prevencii AIDS a Sociálno-pedagogických javov

Informačné centrum mladých v Partizánskom chce vyjadriť poďakovanie a obdiv lektorovi Občianskeho zruženia ACET „ Radoslavovi Hruškovi “ , za skvele zvládnutú prácu s mládežou, ktorú vykonal na Spojenej škole vo všetkých jej zložkách ako Obchodná akadémia, Priemyselná škola a Stredné odorné učilište v Partizánskom v dňoch 8.-9. apríla 2010.

Radoslav Hruška tzv. „zaočkoval“ cca 250 študentov informáciami o problematike AIDS a drogy.

Prednášky boli duchaplné, cieľavedomé a plné pravdivých príbehov o tom, v akom stave sa tento vírus a závislosť nachádza v našej spoločnosti a ako sa jej možno svedomitým prístupom úspešne vyhnúť.

Verte, že je dobré vedieť pre mladých ľudí, študentov, učiteľov a širokú verejnosť, že ste spolu s vašim tímom tu pre nás a Vaša preentívna pomoc má cenu zlata.

Chcela by som vyzdvihnúť vysoko profesionálny, ale zároveň ľudský, chápavy prístup k mladým ľuďom. Dúfam a pevne verím, že naša spolupráca sa v najbližšej dobe bude môcť zopakovať a sme naklonení k ďašej spolupráci.

S úctou a želaním všetkého dobrého praje kolektív Informačného centra mladých v Partizánskom

dňa 14.4.2010 Lištiaková Miriam konzultant ICM Partizánske

dokument na stiahnutie: ICM Partizánske

ICM Partizánske

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>