Grafika1

Prednáška Výchova k manželstvu a rodičovstvu
04.06.2015, Téma: Muži vs ženy

Pohľad niektorých študentov III.C GAS Banská Bystrica

Páčil sa mi výklad, akým Radoslav Hruška svoju prednášku prezentoval. Vďaka jeho humoru a profesionalite nebol nikto v miestnosti nepozorný ani znudený.Každý zaujato počúval a myslím si, že naozaj všetci chápali, o čom bol obsah.Podľa môjho názoru to bola veľmi zaujímavá prednáška, plná zaujímavých faktov, ktoré k nám, ľuďom, patria.

Martin

Páčil sa mi zvukový a umelecký prejav prednášajúceho. Mal neskutočný entuziazmus a správanie slušného chlapa mu nebolo cudzie.Konkrétne sa mi z prednášky páčili vtipy na záver, ktoré boli čerešničkou na torte.Skvelá atmosféra a radosť bola overená značka prednášajúceho.

Fefe

Na našej dnešnej prednáške sa mi páčilo, že prednášajúci rozpával uvoľnene, s humorom, ale zároveň aj informatívne a očividne vedel, o čom rozpráva.

Navyše téma, o vzťahoch medzi ženami a mužmi, je pre nás momentálne dosť aktuálna a zaujímavá.

Prednáška sa mi páčila. Bolo zaujímavé počúvať, ako hormóny vplývajú na človeka. Pán, ktorý nám to prednášal sa do toho rozumel a komunikoval s nami veľmi dobre.Bol vtipný a téma sa mi páčila tiež

Na dnešnej prednáške sa mi páčil prístup prednášajúceho, jeho skúsenosti zo života. Prednášal zaujímavo a používal príklady zo svojho života. Všetko mal naštudované a sám veľmi dobre vedel, čo prednáša.

Podľa mňa má veľmi blízko k mladým ľuďom. Keď sme niečo nepochopili, vedel nám uviesť iné príklady, cez ktoré nám to bolo jasnejšie.

Myslím, že niektorým z nás otvoril oči, ako to funguje medzi mužmi a ženami, a že treba do porozumenia zapojiť aj niečo zo seba.

Prednáška sa mi veľmi páčila. Pán bol príjemný a vtipný. Veci vysvetľoval na príkladoch a hneď sme ho pochopili.

Nehovoril len tak poučky, ale s nami komunikoval, prispôsoboval sa.

Páčil sa mi prejav pána Hrušku, pretože bol otvorený a priamy. Mal výstižné a zábavné argumenty, ktoré podkladal faktami.

Tieto fakty čítal, ale vo svojich poznámkach sa vyznal, takže to vôbec nepripadalo, že by nebol pripravený.

Čo sa mi páčilo: Páčil sa mi spôsob prednášania a podanie v štýle srandy, názorných ukážok, príkladov a dobrej nálady. Bolo tam veľa praktických rád, čo platí na dievčatá a čo na chlapcov, ako by sme sa mali správať, atď…

Páčilo sa mi, ako sa každý našiel v tých príkladoch aj situáciách, ktoré nám prednášajúci poskytol. Nepáčilo sa mi, že som musel prísť na prvú hodinu a vyučovanie mi malo začať druhou hodinou

Na dnešnej prednáške sa mi páčilo vysvetlenie, ako chápu niektoré veci muži a ženy. Aké signály nám ženy dávajú, ale, ale my muži, ich nevieme pochopiť, pokiaľ nám to nepovedia na rovinu.

Dozvedel som sa, aké maličkosti stačia, aby sme ženu urobili šťastnou. Aké veci potrebujú ženy od mužov a naopak, aké my muži, potrebujeme od žien.

Prednáška sa mi veľmi páčila a mal som z toho aj niečo do života.

Najskôr som bola nahnevaná, že musím prísť o hodinu skôr do školy, ale to bolo jediné negatívum tejto prednášky.Veľmi ma zaujala.

Pán, ktorý prednášal bol veľmi milý, vedel upútať našu pozornosť a skoro všetci sme ho počúvali.

Páčil sa mi spôsob prednášania toho milého uja, správal sa veľmi korektne a podľa etikety, taktiež si myslím, že nehovoril vôbec od veci , ale práve naopak.

Zo svojich životných skúseností nám podal veľmi veľa presvedčivých argumentov a záverečný potlesk si jednoznačne zaslúžil.

Spracovala: PaedDr. Ľ. Daňková, výchovná poradkyňa GAS


 

Ak sa Vám tento príspevok páčil, dajte mu Páči sa mi to, alebo ho môžete zdieľať na sociálnych sieťach. Ďakujem.

Radoslav Hruška

Gymnázium A. Sládkoviča BB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>