Ste komunikatívny-a?

Máte skúsenosti ako obchodník-čka?
Chcete to byť vy, kto rozhoduje o výške svojho príjmu?
Ak áno, čítajte ďalej.

Ponúkame Vám pracovnú pozíciu v regióne Vášho bydliska, resp. na celom území Slovenska alebo na centrále vo Zvolene ako obchodník/čka Call centra.

Miesto výkonu práce:

  • Slovensko
  • Zvolen (call centrum)

Ponúkaný plat:

  • Fix + lukratívny provízny systém

Dátum začatia:

  • Ihneď

Typ zmluvy:

  • TPP, Živnosť

Popis práce:

  • Hľadáme kvalifikovaných obchodníkov s praxou a s profesionálnym vystupovaním.
  • Úlohou obchodníka je navštíviť majiteľov prevádzok*, firiem a spoločností a oboznámiť ich s výhodami plynúcimi zo spolupráce.
  • V prípade, práce vo Zvolene na Call centre, predaj cez telefón.

Náplň práce:

  • Vykonáva všetky potrebné činnosti pre získanie nových klientov a ich udržanie
  • Starostlivosť o existujúcich klientov
  • Pravidelné školenia obchodných zručností a účasť na firemných poradách. (1x mesačne osobne)

Ďalšie výhody:

  • Päťstupňový motivačný provízny systém
  • Kvartálny bonusový systém odmeňovania (IT elektronika, dovolenkové pobyty a pod.)
  • Príležitosť pre vzdelávanie a profesijný rozvoj (školenia)

Požiadavky na obchodníka:

  • Kvalifikovaný obchodník s praxou a s profesionálnym vystupovaním

Požadované vzdelanie:

  • nerozhoduje, rozhodujú Vaše schopnosti a skúsenosti

Zručnosti:

  • Osvedčená skúsenosť minimálne 2 roky priameho predaja
  • Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
  • Obchodníci s pôsobením na južnom Slovensku: slovenský a maďarský jazyk
  • komunikatívny, empatický
  • Znalosť s MS Office, e-mail, internet.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou obchodného tímu tak stačí poslať Váš životopis na e-mailovú adresu: info@iplatforma.sk
Do predmetu správy prosím uveďte: Pracovná ponuka.

Bude nám cťou s Vami spolupracovať.

Záujemca o spoluprácu zaslaním životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti iPlatforma s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. aj pre účely obsadzovania pracovných miest v budúcnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>