Mojím cieľom je “bežať dobrý beh a získať víťazný veniec.”

Volám sa Radoslav Hruška

Som otcom štyroch skvelých detí a milujem svoju manželku.
Mám rád jar, čítanie kníh, smooth jazz a grilovanie na záhrade so skvelými ľuďmi.

No je päť vecí, ktoré z duše nemám rád.

  • neúprimnosť
  • polovičatosť
  • lenivosť
  • sebaklam
  • ľudskú hlúposť

Poznám ich veľmi dobre, so všetkými piatimi som bol kamarát. Do 21 roku môjho života som bol vo všetkých týchto piatich oblastiach absolútny profesionál.

Moja filozofia bola “NO FUTURE”. Každý deň som žil len pre ten deň. Zajtrajšok ma nezaujímal. Jednoducho “ŽIADNA BUDÚCNOSŤ”.
V roku 1996 však prišiel zlom. Rozhodol som sa žiť pre budúcnosť. Nie len pre krajší zajtrajšok, alebo lepší mesiac, dokonca cieľ nebol len krajší rok.

Rozhodol som sa pre kvalitnejší a lepši celý život, dokonca taký kvalitný, aby to malo pozitívny dopad aj na to, čo nasleduje po živote samotnom.
Od toho dňa sa zmenilo v mojom živote všetko o 180 stupňov.

Po troch rokoch (1999) sa ale začala situácia meniť, najmä moje myslenie.

knihy na

Začal som si kupovať a pozorne študovať knihy od úspešných autorov, počúvať nahrávky, chodiť na prednášky, začal som sa jedným slovom VZDELÁVAŤ.

Nastal moment druhej zmeny v mojom živote. Uveril som tomu, že človek je limitovaný jedine svojou neochotou pracovať na sebe.
Ináč povedané, že každý jeden z nás sme schopný robiť veľké veci.

“Ak by sme urobili všetko, čoho sme schopní, doslova by sme nad sebou žasli.” Thomas Edison

V roku 2000 som si založil živnosť a popri práci som začal podnikať v obchodnej sfére.

  • obchodný zástupca
  • lektor na školách
  • prevádzkovanie e-shopu
  • školiteľ predajných zručností

V súčasnosti som výkonným riaditeľom spoločnosti iPlatforma s.r.o., ktorá spravuje a prevádzkuje 31 internetových portálov, som školiteľom predajných zručností, lektorom na školách a taktiež sa venujem vzdelávaniu “nielen”mladých ľudí v OZ ZADOBE.

 

“Na trati, po ktorej bežím sa nachádzam pár metrov od štartovacej čiary, no cieľ vidím jasne a prekážok na ceste sa nebojím, veď sám so sa rozhodol tou cestou ísť. Všetko vládzem v Tom, ktorý ma posilňuje.”

O mne
Tagged on:             

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>