hlavny  mm5

Keď sa povie meno Michal Meško, hneď ma sa mi tlačí na jazyk veta “tak mladý a tak úspešný”.

Áno, to si povie väčšina z tých, ktorý poznajú príbeh tohoto skutočne nadmieru úspešného človeka, ktorý je jasným príkladom toho, že je možné robiť to čo ťa baví a zároveň žiť svoj sen.

 

Martinus.sk je bezosporu najúspešnejšie internetové kníhkupectvo na Slovensku, no pozícia, ktorej sa v súčasnosti teší, nevznikla za mesiac ani za rok. Počúvať celý ten príbeh od začiatku (a to sa ten príbeh stále neskončil) bolo pre mňa nie len veľmi poučné no najmä veľmi inšpirujúce.

 

hlavny  mm556

Po celý čas som sa neubránil myšlienkám “Ako to ten človek v tak mladom veku dokázal? V čom je iný ako väčšina? Čo robí ináč ako ostatní?

Jednoducho povedané Michal je skutočne muž, ktorý si vie snivať, vie jasne zadefinovať ciele a čo je najdôležitejšie, vie ako ich dosiahnúť.

 

 Čo ma spoločné s našim hosťom behanie, Albert Einstein, referaty.sk, dobrá káva, 600 otázok v mobile?

Ak chcete vedieť odpoveď na nielen tieto ale aj na mnohé ďalšie otázky, pozrite si nasledujúce video zo dňa 28. októbra 2013, kedy bol hosťom Zadobe Michal Meško.

Ak sa Vám páči tento článok či video, dajte prosím PÁČI SA MI TO alebo ZDIEĽAŤ. Ďakujem

Radoslav Hruška
CEO Iplatforma s.r.o.,  KvalitnéSlužby.sk,  Zadobe,


Partnery podujatia:

Ekonomická fakulta UMB BB
ACET SR

Hlavný partner:
KvalitnéSlužby.sk

Podujatie bolo organizované v rámci projektu Uvedomelá mládež, ktorý podporil Nórsky finančný mechanizmus spravovaný Nadáciou Ekopolis, Nadáciou pre deti Slovenska a Nadáciou Socia.

Tak mladý a tak úspešný – Michal Meško
Tagged on:     

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>